Lista produktów producenta: Zolta

Firma Zolta to polska firma z Mielca, która produkuje wysokiej jakości produkty oraz sprzęty. Wszystkie produkty firmy Zolta objęte są gwarancją. Producent zadbał o wszystkie niezbędne certyfikaty dla swoich towarów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 39,00 PLN 44,00 PLN Oczekiwanie na dostawę
  Promocja

  Półokrągły wałek nada się idealnie do fizjoterapii, zajęć pilates, jogi, fitness, rehabilitacji oraz treningów równowagi i stabilizacji. Pianka, z jakiej został wykonany roller, zapewnia optymalną twardość i jest odporna na odkształcenia.

  39,00 PLN 44,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • 47,90 PLN 65,00 PLN Oczekiwanie na dostawę
  Promocja

  Wysokiej jakości roller gładki do rehabilitacji oraz ćwiczeń sportowych. Pianka, z jakiej został wykonany wałek, zapewnia optymalną twardość i jest odporna na odkształcenia. Produkt cieszy się szczególną popularnością wśród osób, które cierpią na bóle pleców oraz są w trakcie rekonwalescencji.

  47,90 PLN 65,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • 49,00 PLN Wysyłka w ciągu 24 godzin. Towar w magazynie.

  Gładki wałek przeznaczony do ćwiczeń fitness, jogi, pilatesu oraz rehabilitacji o długości 45 cm. Roller został wykonany z wysokiej jakości pianki, która nie odkształca się nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Piankowy wałek do masażu to przyrząd, który jest świetnym uzupełnieniem regenerujących ćwiczeń po treningu.

  49,00 PLN
  Wysyłka w ciągu 24 godzin. Towar w magazynie.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu