Nowości

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego na wyciągnięcie ręki

Nie ma potrzeby cofać się do starych metod na unieruchomienie uszkodzonych kończyn. W przypadku zwichnięcia, skręcenia, złamania czy wystąpienia niepełnosprawności często wystarczą odpowiedni sprzęt i akcesoria, dzięki którym proces powrotu do pełnej sprawności przebiegnie znacznie szybci...

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego na wyciągnięcie ręki

Nie ma potrzeby cofać się do starych metod na unieruchomienie uszkodzonych kończyn. W przypadku zwichnięcia, skręcenia, złamania czy wystąpienia niepełnosprawności często wystarczą odpowiedni sprzęt i akcesoria, dzięki którym proces powrotu do pełnej sprawności przebiegnie znacznie szybciej i bardziej efektywnie niż w przypadku chociażby założenia tradycyjnego gipsu. Prowadzona przez nas wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy mimo kontuzji, urazu chcą żyć aktywnie i bez gipsu!

Coś więcej niż tylko wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Czujemy odpowiedzialność za samopoczucie i komfort naszych Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące zarówno poziomu obsługi i realizacji zamówień, jak również jakości oferowanych przez nas produktów. Co ważne, nasza wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego na terenie miasta Bielsko Biała dostarcza je zupełnie za darmo.

Skręcenie, złamanie, a może zwichnięcie?

Mamy na to sposób!  

Nie musisz spędzać kilku tygodni w domu w ciężkim i niewygodnym gipsie. Już dzisiaj pozbądź się zbędnego ciężaru i ŻYJ AKTYWNIE!

Wykorzystaj możliwości współczesnej medycyny i lecz skręcenia, złamania, zwichnięcia, naciągnięcia oraz inne kontuzje za pomocą ortez i stabilizatorów.

U nas łatwo, szybko i tanio wypożyczysz ortezy ortopedyczne, kule, balkoniki, wózki inwalidzkie już od złotówki dziennie*

Wszystko w atrakcyjnej cenie i bez zbędnych formalności!

BezGipsu.pl to jedyna wypożyczalnia, która oferuje możliwość wypożyczenia ortez i stabilizatorów oraz artykułów rehabilitacyjnych bez podpisywania umowy.

Wysyłamy sprzęt w każdy zakątek Polski!

Dzięki specjalnej metodzie dezynfekcji za pomocą nanocząsteczek srebra oraz ozonu ortezy z wypożyczalni zawsze są sterylne i czyste!

Skorzystaj z oferty BezGipsu.pl i NIE DAJ SIĘ UZIEMIĆ! ŻYJ AKTYWNIE!

Promocja

Dla naszych Klientów z Bielska-Białej sprzęt z WYPOŻYCZALNI na terenie miasta dostarczamy za darmo.

*Kule inwalidzkie dostępne JUŻ od 6 zł/tydzień wypożyczenia. Ortezy od 15 zł/tydzień wypożyczenia, balkoniki od 7,50zł/tydzień wypożyczenia, wózek inwalidzki 60zł/miesiąc wypożyczenia.

Cały opis
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu