Nowości

Wózki inwalidzkie

Twoja wypożyczalnia wózków inwalidzkich

W przypadku, gdy ktoś z Twoich bliskich znajdzie się w potrzebie nabycia wózka inwalidzkiego, pomyśl o jego wypożyczeniu. Dzięki niemu poruszanie się stanie się nie tylko możliwe, ale i zapewni poszkodowanemu lub choremu niezależność. Wypożyczalnia wózków inwalidzkich to doskonały wybór w takim przypadku. ...

Twoja wypożyczalnia wózków inwalidzkich

W przypadku, gdy ktoś z Twoich bliskich znajdzie się w potrzebie nabycia wózka inwalidzkiego, pomyśl o jego wypożyczeniu. Dzięki niemu poruszanie się stanie się nie tylko możliwe, ale i zapewni poszkodowanemu lub choremu niezależność. Wypożyczalnia wózków inwalidzkich to doskonały wybór w takim przypadku. Możliwy jest wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy.

Jak działa nasza wypożyczalnia wózków inwalidzkich?

W naszej ofercie znajdują się zarówno wózki stalowe, jak i aluminiowe. Wszystkie zapewniają maksimum bezpieczeństwa oraz stabilności i mają miękkie podłokietniki, które dodatkowo są regulowane (podobnie jak podnóżki). Całość składa się błyskawicznie, dzięki czemu można schować sprzęt np. do samochodu. Każdorazowo przy wypożyczeniu pobieramy kaucję w wysokości 150 złotych.

Dokładamy wszelkich starań, by prowadzona przez nas wypożyczalnia wózków inwalidzkich spełniała najwyższe standardy obsługi, a produkty znajdujące się w naszej ofercie były najwyższej jakości.

Cały opis
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • od 60,00 PLN Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 24h.

  Standardowy stalowy wózek inwalidzki EAGLE Miękkie podłokietniki Regulowane i uchylne podłokietniki oraz podnóżki Składany Koła tylne pneumatyczne Szybkozłącze Koła przednie skrętne, pełne wykonane z PU(poliuretan) Szerokość siedziska dostępna w 3 wymiarach - 43 cm, 46 cm, 48 cm Kaucja za wypożyczenie - 100 zł. Wypożyczasz wózek na 30 dni za 60 zł.

  od 60,00 PLN
  Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 24h.
 • od 80,00 PLN Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 24 h.

  Aluminiowy wózek inwalidzki ALBATROS Miękkie podłokietniki Regulowane i uchylne podłokietniki oraz podnóżki Składany, podwójny krzyżak Koła tylne pneumatyczne Szybkozłącze Koła przednie skrętne, wykonane z PU Szerokość siedziska dostępna w 3 wymiarach - 43 cm, 46 cm, 48 cm Kaucja za wypożyczenie - 150 zł. Wypożyczasz wózek na 30 dni za 80 zł.

  od 80,00 PLN
  Towar w magazynie. Wysyłka w ciągu 24 h.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu