Nowości

Balkoniki, podpórki, chodziki

Balkonik, który ułatwi życie

Udary i wylewy należą do jednych z częstszych przypadłości dotykających dorosłych Polaków. Skutkiem ich występowania, są trudności z poruszaniem się np. niedowład kończyn dolnych. W tym przypadku niezbędna jest rehabilitacja oraz zastosowanie sprzętów pomagających w odzyskaniu pełnej sprawności. Balkonik to narzędzie...

Balkonik, który ułatwi życie

Udary i wylewy należą do jednych z częstszych przypadłości dotykających dorosłych Polaków. Skutkiem ich występowania, są trudności z poruszaniem się np. niedowład kończyn dolnych. W tym przypadku niezbędna jest rehabilitacja oraz zastosowanie sprzętów pomagających w odzyskaniu pełnej sprawności. Balkonik to narzędzie, które pomoże w przemieszczaniu się i stabilnym, a także bezpiecznym utrzymaniu w pozycji pionowej.

Lekki i stabilny balkonik to podstawa

Balkonik ułatwia chodzenie i mobilność osobom po zabiegach operacyjnych lub kontuzjach, a także ludziom starszym, często bardzo schorowanym. Każdy oferowany przez nas balkonik wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa – dzięki dużej stabilności, a także ze względu na niewielką wagę może z powodzeniem być używany przez wszystkich potrzebujących pomocy w przemieszczaniu się. Wypożyczając nasz balkonik, sprawisz, że powrót do sprawności po urazach lub kontuzjach, a także zabiegach operacyjnych będzie procesem bezpiecznym i szybszy.

Cały opis
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu