Ortezy ręki i barku

Orteza barku – kiedy konieczna?

Kontuzje barku są obecnie dość powszechne i dotyczą nie tylko sportowców, ale także osób wykonujących pracę fizyczną czy ćwiczenia na siłowni. Wielokrotnie przeciążenie stawu barkowego skutkuje dalej niepożądanymi stanami zapalnymi, a także uporczywym bólem. Kontuzja stawu barkowego wyklucza nas z wielu aktywności...

Orteza barku – kiedy konieczna?

Kontuzje barku są obecnie dość powszechne i dotyczą nie tylko sportowców, ale także osób wykonujących pracę fizyczną czy ćwiczenia na siłowni. Wielokrotnie przeciążenie stawu barkowego skutkuje dalej niepożądanymi stanami zapalnymi, a także uporczywym bólem. Kontuzja stawu barkowego wyklucza nas z wielu aktywności fizycznych. W wielu przypadkach wymagana jest wówczas odpowiednia orteza barku. Stabilizator barku pozwala na złagodzenie dokuczającego bólu. Odpowiednio dobrana orteza barku przyspiesza zatem powrót do dawnej aktywności.

Stabilizator barku – stawiamy na jakość

Jesteśmy przekonani, że tylko najwyższej jakości stabilizator barku jest w stanie skutecznie spełniać swoje zadanie. W naszym sklepie posiadamy wyłączne sprawdzone i certyfikowane produkty medyczne, które charakteryzują się wymaganą jakością i renomą. Wszystkie artykuły, które proponujemy, w tym również ortezy barku, przechodzą wymagane testy, gwarantując naszym Pacjentom stuprocentowe bezpieczeństwo! Nie zwlekaj dłużej – już dzisiaj wybierz własny stabilizator barku i pożegnaj się wreszcie z uporczywym bólem!

Cały opis
Pokazuje 1 - 16 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 32 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu