Kule pachowe

Kule pachowe do wypożyczenia

W przypadku, kiedy należy unieruchomić kończyny na dłuższy okres czasu, idealnie sprawdzą się kule pachowe. Te oferowane w naszym sklepie można także wypożyczyć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Największym atutem jest miękkie, przyjemne w dotyku wyłożenie pachowe i dłoniowe oraz możliwość regulacji. Kolejną zaletą jest ...

Kule pachowe do wypożyczenia

W przypadku, kiedy należy unieruchomić kończyny na dłuższy okres czasu, idealnie sprawdzą się kule pachowe. Te oferowane w naszym sklepie można także wypożyczyć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Największym atutem jest miękkie, przyjemne w dotyku wyłożenie pachowe i dłoniowe oraz możliwość regulacji. Kolejną zaletą jest ich lekkość – dzięki temu, że mają niewielką wagę własną, korzystanie z nich nie powoduje niepotrzebnego dyskomfortu u pacjentów, a przemieszczanie się staje się dużo łatwiejsze i prostsze.

Kule pachowe – ich zastosowanie

Oferowane przez nas kule pachowe charakteryzują się wysoką siłą nacisku, wobec czego bez problemu mogą z nich korzystać osoby z nadwagą czy otyłe. Wykonane z trwałego aluminium są gwarancją bezpieczeństwa i stabilności przy poruszaniu się, co jest ważne dla poczucia własnego komfortu. Kule pachowe nadają się do stosowania zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Cały opis
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu