Taśmy sztywne i elastyczne

Czym są tejpy?

Tejpy stały się popularne za sprawą gwiazd sportu, takich jak Justyna Kowalczyk czy Serena Williams. Czym one są? Tejpy to nic innego jak sztywne lub elastyczne taśmy do naklejenia bezpośrednio na skórę, w miejscach, gdzie pojawiły się urazy lub wystąpił ból. Tejpy znajdują zastosowanie nie tylko w leczeniu naciągnięć czy przeciąż...

Czym są tejpy?

Tejpy stały się popularne za sprawą gwiazd sportu, takich jak Justyna Kowalczyk czy Serena Williams. Czym one są? Tejpy to nic innego jak sztywne lub elastyczne taśmy do naklejenia bezpośrednio na skórę, w miejscach, gdzie pojawiły się urazy lub wystąpił ból. Tejpy znajdują zastosowanie nie tylko w leczeniu naciągnięć czy przeciążeń mięśni, ale również korygują ustawienie stawu czy przynoszą ulgę osobom cierpiącym nawet na migrenę czy bóle menstruacyjne. Ich zadaniem jest zniwelowanie ucisku i dyskomfortu oraz niedopuszczenie do dalszego rozwoju urazu.

Tejpy – do wyboru, do koloru

Oferowane przez nas tejpy dostępne są w różnych kolorach, można je dowolnie przycinać i naklejać w niemal każdym miejscu. Tapy nie krępują ruchów oraz trzymają się stabilnie. Są odporne na działanie wody, a kolejnym ogromnym ich atutem jest hipoalergiczność oraz materiał, który staje się naszą „drugą skórą”, nie uwiera – bardzo szybko zapomina się o tym, że tejpy się w ogóle ma na sobie. Oprócz taśm oferujemy także kleje pod taśmy oraz spray do usuwania tejpów.

Cały opis
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu