Nowości

Rollery i wałki

Roller to niezawodny przyjaciel każdego sportowca oraz osób, które aktywnie ćwiczą jogę, pilates czy uprawiają fitness. Dzięki swoim właściwościom wałki bardzo często używane są także w czasie rehabilitacji i rekonwalescencji. Tzw. rolowanie przynosi ulgę zmęczonym i obolałym mięśniom po treningu. Wałki i rollery używane są w celu rozluźnienia m...

Roller to niezawodny przyjaciel każdego sportowca oraz osób, które aktywnie ćwiczą jogę, pilates czy uprawiają fitness. Dzięki swoim właściwościom wałki bardzo często używane są także w czasie rehabilitacji i rekonwalescencji. Tzw. rolowanie przynosi ulgę zmęczonym i obolałym mięśniom po treningu. Wałki i rollery używane są w celu rozluźnienia mięśniowo-powięziowego. W naszym sklepie dostępne są rollery gładkie oraz karbowane, a także wałki z wypustkami w zależności od potrzeby oraz tego, jaki rodzaj pracy będzie wykonywany. Wałki gładkie polecamy głównie do uelastycznienia, rozluźnienia i utrzymania lub poprawy uwodnienia powięzi. Roller gładki wykorzystywany jest zarówno w rehabilitacji, jak i sporcie. Rolki karbowane oraz z wypustkami częściej stosowane są w sporcie, ponieważ dzięki swojej nieregularnej powierzchni aktywują głębsze warstwy tkanek i mocniej oddziałują na mięśnie. Wałki karbowane zwiększają i polepszają krążenie krwi, co przyczynia się do szybszego wydalania toksyn z organizmu. Ze względu na kształt wałki karbowane wykorzystywane są w rehabilitacji kręgosłupa. W ofercie naszego sklepu posiadamy także półwałki rehabilitacyjne i długie gładkie rollery zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

Cały opis
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 33,99 PLN 44,99 PLN Wysyłka w ciągu 24 godzin. Towar w magazynie.
  Promocja

  Gładki wałek przeznaczony do ćwiczeń fitness, jogi, pilatesu oraz rehabilitacji o długości 45 cm. Roller został wykonany z wysokiej jakości pianki, która nie odkształca się nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Piankowy wałek do masażu to przyrząd, który jest świetnym uzupełnieniem regenerujących ćwiczeń po treningu.

  33,99 PLN 44,99 PLN
  Wysyłka w ciągu 24 godzin. Towar w magazynie.
 • 41,90 PLN 59,00 PLN Oczekiwanie na dostawę
  Promocja

  Wysokiej jakości roller gładki do rehabilitacji oraz ćwiczeń sportowych. Pianka, z jakiej został wykonany wałek, zapewnia optymalną twardość i jest odporna na odkształcenia. Produkt cieszy się szczególną popularnością wśród osób, które cierpią na bóle pleców oraz są w trakcie rekonwalescencji.

  41,90 PLN 59,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • 34,90 PLN 39,90 PLN Oczekiwanie na dostawę
  Promocja

  Półokrągły wałek nada się idealnie do fizjoterapii, zajęć pilates, jogi, fitness, rehabilitacji oraz treningów równowagi i stabilizacji. Pianka, z jakiej został wykonany roller, zapewnia optymalną twardość i jest odporna na odkształcenia.

  34,90 PLN 39,90 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu