Maseczka ochronna bawełniana 3-warstwowa kliknij aby powiększyć

Dziecięca 3-warstwowa maseczka ochronna z atestowanej bawełny medycznej do wielokrotnego użytku (Qmed kids mask)

Nowy produkt

Bawełniana maseczka ochronna uszyta z trzech warstw najwyższej jakości materiału (Certyfikat OEKO-TEX - IW 00180). Mocowana na gumki, posiada także wszytą gumkę w górnej części, aby dobrze dopasowywała się do kształtu twarzy. Wymiary maski 18,5cm - 15 cm.

Wysyłka w ciągu 24 godzin. Towar dostępny..

Cena: 11,00 PLN

Informacje o produkcie

Charakterystyka

Dziecięce maseczki firmy Qmed to atestowany sprzęt, co jest najlepszym potwierdzeniem ich bezpieczeństwa. Warto zwracać na to uwagę, szczególnie w przypadku elementów, które mają bezpośrednio kontakt z delikatnym ciałem naszych pociech, a zwłaszcza skórą twarzy. Wykonane zostały z bawełny medycznej, która jest miękkim i naturalnym materiałem, a co najważniejsze nie zagraża zdrowiu. Trójwarstwowa konstrukcja zapewnia skuteczną ochronę dla dróg oddechowych przed kurzem, pyłem czy szkodliwymi drobnoustrojami. Dodatkowo maseczki zapobiegają dotykaniu twarzy dłońmi, które mogą być niewystarczająco oczyszczone. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie podczas zabaw na świeżym powietrzu. Są łatwe w zakładaniu wystarczy naciągnąć gumeczki na uszy. Łatwo dopasowują się do twarzy i nie powodują dyskomfortu. Co najważniejsze jest to produkt wielokrotnego użytku, więc znacznie zmniejszamy nakład finansowy. By zachować stały, wysoki poziom ochrony wystarczy je właściwie odkazić, najlepiej piorąc w wysokiej temperaturze. Można dodatkowo przeprasować materiałową część żelazkiem. Maseczki Qmed to świetne wsparcie w okresie wzmożonych zachorowań na grypę, w sezonach infekcji wirusowych (przejściowe pory roku), idealnie sprawdzą się podczas pobytu w zatłoczonych miejscach m.in. przychodniach lekarskich, ale też zabezpieczą podczas kontaktu z chorą osobą. Przyjemna kolorystyka powinna zadowolić gust naszych milusińskich i zachęcić do częstego używania.

Maseczka ochronna marki Qmed to maseczka wykonana z 100% bawełny posiadająca Certyfikat 100 OEKO-TEX - IW 00180

 

  • W celu jak najlepszego dopasowania do twarzy użytkownika maseczka posiada zakładki w środkowej części.
  • Produkt posiada gumki umożliwiające założenie o uszy.
  • Dodatkowo w górnej częsci maseczki została wszyta gumka, która ma na celu dopasowanie maseczki do nosa zapewniające szczelność przylegania.
  • Maseczka wielokrotnego użytku.
  • Przeznaczona do prania w 60*C. Po wypraniu produkt należy wyprasować. 
  • Wyprodukowana w Polsce

Część dochodu ze sprzedaży przekazujemy na walkę z koronawirusem w formie darowizny finansowej dla szpitali lub w postaci maseczek. Kupując produkt w naszym sklepie, wspierasz polskich przedsiębiorców, szwalnie oraz polską służbę zdrowia.

UWAGA

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi ​w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Maseczka ochronna należy do tego typu produktów, dlatego po otwarciu zapieczętowanego opakowania zwroty nie będą respektowane.

Produkty powiązane

BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu