Obniżka! Antywirusowy i antybakteryjny płyn do dezynfekcji XXL kliknij aby powiększyć

Antywirusowy i antybakteryjny płyn do dezynfekcji XXL

Nowy produkt

Ze względu na wysoką zawartość alkoholu (ponad 70%) płyn doskonale radzi sobie w walce z wirusami i bakteriami. Zawiera glicerynę dzięki czemu nie wysusza dłoni.

Nie wymaga używania wody, dzięki czemu możemy dokładnie oczyścić ręce w każdym miejscu - wystarczy nanieść niewielką ilość płynu na dłonie i dokładnie rozetrzeć.

Towar dostępny wysyłka w ciągu 24 godzin..

Cena: 199,00 PLN

-20,00 PLN

219,00 PLN

Informacje o produkcie

Charakterystyka

Skład:
Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Parfum, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate.

Płyn o przyjemnym zapachu.

Oferowany środek skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi najwyższy priorytet. Płyn może być również stosowany na wszystkich rodzajach zmywalnych powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholu, w tym także urządzeń medycznych. To nieoceniona pomoc przede wszystkim w przychodniach, gabinetach lekarskich czy salonach kosmetycznych. Doskonale sprawdzi się np. podczas odkażania blatów roboczych, leżanek, foteli, a także sprzętu sportowego czy toalet w gospodarstwach domowych.

INFORMACJE Z KARTY PRODUKTU

Właściwości:
Postać: Ciecz
Barwa: Bezbarwna
Zapach: Charakterystyczny dla kompozycji zapachowej
Gęstość: 0,8 – 0,9g/cm3


Skład:
Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Parfum, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate.


Dostępne pojemności:
Kanister 5l


Opis:
Płyn do higieny i odświeżenia rąk bez użycia wody. Dzięki wysokiej zawartości etanolu oczyszcza skórę, zapewniając odpowiednią higienę rąk podczas podróży, w pracy, szkole oraz w miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia wody. Dłonie po użyciu płynu są odświeżone, a na skórze wyczuwalny jest delikatny i przyjemny zapach.


Sposób użycia:
Odpowiednią ilość produktu rozprowadzić na całych dłoniach, również między palcami. Pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać wodą.


Data ważności:
24 miesiące od pierwszego otwarcia
Ostrzeżenia:
Produkt stosować zgodnie z przeznaczeniem. Omijać okolice oczu, a w razie kontaktu ostrożnie płukać wodą. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Produkt palny. Przechowywać w zamkniętym pojemniku z dala od źródeł ciepła. Chronić przed dziećmi.

Produkty powiązane

BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu