Obniżka! ANTYWIRUSOWY i ANTYBAKTERYJNY płyn do rąk kliknij aby powiększyć

Tork alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk (preparat biobójczy)

Nowy produkt

Skuteczny środek dezynfekujący, przeznaczony do częstego stosowania. Nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach. Dzięki poręcznej i małej buteleczce zmieści się nawet w kieszeni. Można go zawsze mieć przy sobie. 

Towar w magazynie..

Cena: 14,00 PLN

-2,00 PLN

16,00 PLN

Informacje o produkcie

Charakterystyka

Tork Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to skuteczny środek dezynfekujący. Zapewnia najwyższy poziom higieny w miejscach gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny.

Preparat biobójczy, używany bez użycia wody, spełniający europejskie normy w zakresie dezynfekcji rąk oraz działający wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów. Preparat stosuje się bez spłukiwania, na czyste i suche dłonie. Konsystencja żelu zapobiega kapaniu preparatu. Produkt jest bezpieczny dla dłoni nawet przy długotrwałym stosowaniu. Produkt dostępny w postaci kieszonkowej butelki 80 ml daje moźliwość zabrania butelki ze sobą i skorzystania z niej w razie potrzeby. Z uwagi na wysoką skuteczność biobójczą preparat jest rekomendowany do stosowania w branżach, gdzie wymagany jest wysoki reżim sanitarny np. służba zdrowia, przemysł spożywczy. Równie dobrze produkt sprawdza się w ogólnodostępnych miejscach publicznych takich jak biura, hotele, centra konferencyjne czy urzędy, zapewniając wysoki poziom higieny i ograniczając rozprzestrzenianie się okresowych infekcji.

Uwaga: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia,
otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można
je łatwo usunąć. Nadal płukać. Skontaktować się z lekarzem.

Produkty powiązane

BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu