Płatności

Oferujemy kilka metod płatności do wyboru w zależności od Państwa upodobań oraz preferencji:

1.  Szybki przelew internetowy za pośrednictwem serwisu tpay.com

2. Przedpłata na konto

Bezpośredni przelew na konto bankowe Ellece Paweł Filipek, numer konta: 27 1050 1070 1000 0092 0549 1104, ING Bank Śląski. Dokładne dane do przelewu otrzymują Państwo na adres e-mailowy podany w formularzu zamówienia.

3. Płatność przy odbiorze - "za pobraniem"

Płatność przy odbiorze paczki. W tym przypadku należność za towar i/lub usługę i/lub kaucję będzie pobrana przez kuriera lub pracownika BezGipsu.pl w momencie dostarczenia paczki bądź podczas odbioru przesyłki z paczkomatu.

4. System płatności on-line PayPal

Aby zrealizować płatność za pomocą tej metody należy posiadać aktywne konto w serwisie PayPal. Następnie w metodach płatności na stronie BezGispu.pl wybrać Tpay, a następnie z listy dostępnych banków ikonkę PayPal.

Za pomocą serwisu PayPal mogą Państwo dokonać płatności za zakupy w naszym sklepie Kartą Kredytową.

Informujemy, że każda z metod płatności dostępna w naszym serwisie jest bezpłatna, tzn. nie pobieramy dodatkowych opłat oraz prowizji za wybranie jakiejkolwiek metody płatności. Opcja dostawy "Kurier - płatność przy odbiorze" oraz "Paczkomaty - płatność przy odbiorze" są naturalnie droższe od przesyłek opłaconych "z góry" za pomocą przedpłaty, a ceny zależne są od umowy serwisu BezGipsu.pl z danym przewoźnikiem.


BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu