Nowości

Aparat do ćwiczeń haluksów - Hallufit Sklep medyczny BezGipsu.pl kliknij aby powiększyć

Aparat do ćwiczeń haluksów - Hallufit

Nowy produkt

Hallufit to innowacyjny przyrząd do ćwiczeń haluksów. Regularne ćwiczenia wraz z użytkowaniem aparatów korekcyjnych zmniejszają ryzyko wystąpienia palucha koślawego. Hallufit łagodzi napięcia powstające po zewnętrznej stronie dużych palców u stóp. Wystarczy kilka minut dziennie, aby zadbać o zdrowie swoich stóp i cieszyć się ich pięknem.

Cena: 18,90 PLN

Informacje o produkcie

Charakterystyka

Hallufit to elastyczna opaska do ćwiczeń paluchów. 

Opaska wyposażona jest w pętlę na duży paluch oraz w piankową osłonkę, która gwarantuje komfort użytkowania, dzięki niej opaska nie podrażnia dużego palucha oraz nie wrzyna się w palce podczas ćwiczeń.

Jak ćwiczyć z Hallufitem?

Siedząc, umieść duże palce stóp w pętlach z miękką osłonką, tak aby oddzielała je od pozostałych. Następnie rozciągnij gumę na zewnątrz i do wewnątrz, powtarzaj czynność wielokrotnie. Zaleca się ćwiczyć w ciągu dnia oraz przed snem w sesjach około 3-7 minutowych. Stopniowo zwiększaj intensywność ćwiczeń. Zaprzestań, jeśli występuje ból.

Informacje dodatkowe

Hallufit dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-szarym oraz pomarańczowo-czarnym.

Aparaty wysyłamy losowo, w zależności od partii, jaką otrzymamy od producenta.

Jeśli posiadają Państwo preferencje, co do wyboru koloru, przed zamówieniem prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu informacji o dostępnej wersji kolorystycznej.

Aktualnie hallufit jest dostępny tylko w kolorze pomarańczowo-czarnym.

BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu