Temblak dziecięcy Nosiłapka Tęczowe Chmurki kliknij aby powiększyć

Temblak dziecięcy Nosiłapka Tęczowe Chmurki

Nowy produkt

Nosiłapka Tęczowa Chmurka to piękny dziewczęcy temblak przyozdobiony chmurkami, tęczami, koronami, pomadkami oraz słodkim donatem i babeczką z wisienką, czyli wszystkim co ucieszy dziewczynki.

Modny wzór, praktyczne wykończenie oraz wygoda to cechy charakteryzujące nosiłapki.

Wykonana z bawełny o gęstości 160 g/m.

Cena: 70,00 PLN

Informacje o produkcie

Charakterystyka

Nosiłapka uszyta z największą starannością w Polsce z certyfikowanych materiałów (certyfikat Oeko-Tex Standard 100).

Wykonana z 100% bawełny, więc jest najlepszym wyborem dla delikatniej skóry, ponieważ zmniejsza ryzyko powstania podrażnień.

Pas szyjny zaprojektowany w sposób odciążający kręgosłup i wykończony miękką poduszeczką obszytą bawełną, co zmniejsza ryzyko powstania otarć i podrażnień.

Zatrzaski w górnej części temblaka utrudniają niekontrolowane wyjmowanie ręki, a przez to samodzielną zmianę pozycji przez dziecko na nieprawidłową.

W części dłoniowej wszyta bawełniana tasiemka służąca do zawieszenia kciuka urazowej ręki, co wymusza prawidłowe ułożenie kończyny w temblaku.

Nosiłapka została uszyta z wykorzystaniem solidnych elementów plastikowych, ponieważ znamy możliwości dzieci :)

Temblak wyposażony jest w dwa pasy- szyjny oraz piersiowy z szeroką możliwością regulacji, aby móc dostosować go do dziecka.

Pas piersiowy znajdujący się dookoła klatki piersiowej nie musi być używany i swobodnie można go zdjąć. Zaleca się jednak jego wykorzystanie, ponieważ uniemożliwia podnoszenie ciężkiego unieruchomienia, a więc zapobiega przeciążeniom w obrębie stawu barkowego oraz zapewnia dodatkową stabilizację.

Należy również podkreślić, że prawidłowo dobrana i użytkowana Nosiłapka zmniejsza dolegliwości bólowe, co skutkuje zmniejszeniem konieczności spożywania przez dziecko leków przeciwbólowych.

Tabela rozmiarowa

Aby dobrać odpowiednio rozmiar należy zmierzyć przedramię dziecka od łokcia do środkowej części dłoni. Pomiaru należy wykonać w noszonym unieruchomieniu (np. w gipsie)

RozmiarDługość przedramieniaSposób pomiaru
114 -18,5 cm
219 -24,5 cm
325 - 32,5 cm
433 - 40 cm

Produkty powiązane

BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu