Balsam rozgrzewający Sport Balm Extra Strong 25ml kliknij aby powiększyć

Balsam rozgrzewający Sport Balm Extra Strong 25ml

Nowy produkt

Balsam mocno rozgrzewający Sport Balm Extra Strong, to prawdopodobnie jedyny tak silnie rozgrzewający środek na rynku! Polecany do zastosowania podczas pracy fizycznej, treningu na siłowni czy przy leczeniu obolałych mięśni i stawów. Balsam jest w pełni naturalny, wytworzony wyłącznie z naturalnych składników. Posiada wyrazisty odświeżający mentolowo-goździkowy zapach.

Cena: 15,00 PLN

Informacje o produkcie

Charakterystyka

Balsam angielskiej marki Ultimate Performance, to produkt polecany na bóle mięśni oraz do zastosowania przed i po wysiłku fizycznym. Balsam bardzo mocno rozgrzewa mięśnie, co przyczynia się do ich lepszej pracy oraz zniwelowania wystąpienia bólu. Może być także stosowany przez osoby starsze, idealnie nadaje się do terapii nerwobólów, bólu kręgosłupa oraz innych części ciała.

Składniki: 

mentol, olejek kamforowy, olejek eukaliptusowy, goździkowy, cynamonowy oraz capsicum oleoresin - olejek z papryki chili, wazelina, wosk pszczeli.

ZASTOSOWANIE

  • doskonała terapia dla obolałych mięśni i stawów
  • do stosowania przy bólach kręgosłupa
  • nerwobóle
  • inne urazy - skręcenia, nadwerężenia

UWAGA: Nie stosować na podrażnioną lub "uszkodzoną" skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Umyć ręce po użyciu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej zaprzestać stosowania balsamu. 

Środek może powodować zaczerwienienie skóry - stosować ostrożnie.

 

BezGipsu.pl
© 2017 BezGipsu.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: egzyl.pl
Kliknij i sprawdź status certyfikatu